INFORMACJE O WYSYŁCE

Naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszych opcji wysyłki, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Codziennie dostarczamy produkty setkom klientów na całym świecie, i dążymy do zapewnienia Ci usług na najwyższym poziomie. 

Współpracujemy z różnymi artystami i producentami na całym świecie. To powód czasów dostawy poniżej. Pamiętaj, że to również powód, dla którego jesteśmy w stanie oferować tak atrakcyjne ceny naszych produktów.

Przewoźnicy dostawy: 4PX, YunExpress, Wanb Express, UBI

Zamówienia są przetwarzane po zaakceptowaniu płatności.


------------------------------------------------------------------------------------------

WYSYŁKA I OBSŁUGA
Z zajęty specjalne okazje, w tym (ale nie tylko) Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Niepodległości, Halloween i Boże Narodzenie, ETA może przedłużyć kilka dni dłużej.

Kraj Średni czas (dni robocze)
Polska  14-18

 

 

PROSZĘ ZAUWAŻ:

Powyższy przedział czasowy dotyczy wyłącznie zamówień do wyżej wymienionych krajów, z wykorzystaniem standardowych metod wysyłki.

Dostawa do regionów wojskowych jest obecnie ograniczona. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Większość naszych zamówień jest przetwarzana i wysyłana w ramach czasu podanego powyżej. Jednakże podany czas jest jedynie przybliżony i może się różnić w indywidualnych przypadkach. Niektóre produkty/zamówienia mogą wymagać dłuższego czasu realizacji i/lub dostawy.

Zamówienia międzynarodowe: Może to zająć dodatkowe dni, jeśli zamówienia muszą przejść przez cło. Nie mamy wpływu na proces celnictwa i przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z opóźnień w dostawie spowodowanych tym.

Gdy zamówienie jest gotowe do wysłania, zostanie wysłany do Ciebie link do śledzenia przesyłki na Twój adres e-mail, abyś mógł śledzić przesyłkę aż do domu.

OPŁATA ZA WYSYŁKĘ
Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 299zł na całym świecie
Czas przetwarzania: 3-7 Dni

Metody wysyłki Opłata za wysyłkę
4PX 20zł za zamówienie
YunExpress 20zł za zamówienie
Wanb Express 20zł za zamówienie
UBI 20zł za zamówienie

 

ŚLEDZENIE ZAMÓWIENIA

Otrzymasz e-mail potwierdzający z linkiem do śledzenia, dzięki któremu będziesz mógł śledzić swoje zamówienie aż do domu! Prosimy o cierpliwość przez 5-7 dni, aby przewoźnik zeskanował Twoją paczkę do swojego systemu.

Jeśli próbujesz śledzić swoją paczkę i nie ma dostępnych informacji, oznacza to, że przewoźnik jeszcze nie przetworzył Twojej paczki. Po zeskanowaniu paczki do systemu, na stronie śledzenia pojawią się informacje o śledzeniu.

Jeśli minęła już data przewidywanego dostarczenia, prosimy o kontakt z nami, a zajmiemy się tym dla Ciebie.

 

NIEPRAWIDŁOWY ADRES

Upewnij się, że podałeś prawidłowy adres przy kasie, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod niewłaściwy adres.

Jeśli skontaktujesz się z końcowym przewoźnikiem po opuszczeniu przez nas naszego magazynu i poprosisz ich o przekierowanie lub przekazanie Twojej paczki, nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli paczka zostanie zgubiona, skradziona lub uszkodzona.

Obsługa klienta jest dla nas najważniejsza, i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby się o Ciebie zatroszczyć. Dziękujemy za zainteresowanie nimeagu, a jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem: service@nimeagu.com