POLITYKA PRYWATNOŚCI

Niniejsze oświadczenie o ochronie prywatności dla nimeagu("Firma", "my", "nas" lub "nasz") opisuje, w jaki sposób i dlaczego możemy zbierać, przechowywać, wykorzystywać i/lub udostępniać ("przetwarzać") Twoje informacje podczas korzystania z naszych usług ("Usługi"), takich jak:

Odwiedzanie naszej witryny internetowej pod adresem com lub jakiejkolwiek innej witryny naszej, która odwołuje się do tego oświadczenia o ochronie prywatności

Współpraca z nami w innych związanych sposobach, w tym wszelkie sprzedaże, marketing lub wydarzenia

PYTANIA LUB OBIEKCJE?

Przeczytanie tego oświadczenia o ochronie prywatności pomoże Ci zrozumieć Twoje prawa i wybory dotyczące prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z naszymi politykami i praktykami, prosimy nie korzystać z naszych Usług.

To podsumowanie zawiera kluczowe punkty z naszego oświadczenia o ochronie prywatności, ale możesz dowiedzieć się więcej o każdym z tych tematów, korzystając z naszego spisu treści poniżej, aby znaleźć interesującą Cię sekcję.

JAKIE INFORMACJE OSOBISTE PRZETWARZAMY?

Kiedy odwiedzasz, korzystasz lub nawigujesz po naszych Usługach, możemy przetwarzać informacje osobiste w zależności od tego, w jaki sposób współdziałasz z nimeagu i Usługami, jakie wybory podejmujesz oraz jakie produkty i funkcje używasz.

CZY PRZETWARZAMY JAKIEŚ WRAŻLIWE INFORMACJE OSOBISTE?

Możemy przetwarzać wrażliwe informacje osobiste w razie potrzeby za Twoją zgodą lub zgodnie z obowiązującym prawem.

CZY OTRZYMUJESZ JAKIEŚ INFORMACJE OD STRON TRZECICH?

Możemy otrzymywać informacje z publicznych baz danych, partnerów marketingowych, platform mediów społecznościowych i innych źródeł zewnętrznych.

W JAKI SPOSÓB PRZETWARZAMY TWOJE INFORMACJE?

Przetwarzamy Twoje informacje w celu świadczenia, ulepszania i administrowania naszymi Usługami, komunikowania się z Tobą, w celach zapewnienia bezpieczeństwa i zapobiegania oszustwom oraz w celu przestrzegania prawa. Możemy również przetwarzać Twoje informacje w innych celach za Twoją zgodą. Przetwarzamy Twoje informacje tylko wtedy, gdy mamy ważny prawny powód do tego.

W JAKICH SYTUACJACH I Z JAKIMI RODZAJAMI STRON DZIELIMY SIĘ INFORMACJAMI OSOBISTYMI?

Możemy udostępniać informacje w określonych sytuacjach i z określonymi kategoriami stron trzecich.

JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO TWOICH INFORMACJI?

Mamy ustalone procesy i procedury organizacyjne i techniczne w celu ochrony Twoich danych osobowych. Jednak żadna transmisja elektroniczna przez internet ani technologia przechowywania informacji nie może być gwarantowana w 100% jako bezpieczna, więc nie możemy obiecać ani zagwarantować, że hakerzy lub inni nieupoważnieni trzeci nie będą w stanie pokonać naszego zabezpieczenia i nieprawidłowo zbierać, uzyskiwać dostęp, kraść lub modyfikować Twoich informacji.

JAKIE MASZ PRAWA?

Masz prawo dostępu do danych osobowych przechowywanych przez Usługę, ich poprawiania i usuwania. 

JAK MOGĘ SKORZYSTAĆ Z MOICH PRAW?

Najprostszym sposobem skorzystania z Twoich praw jest skontaktowanie się z nami. Rozważymy i podejmiemy działanie w odpowiedzi na każde żądanie zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych.